DEPORAFDER

Where Storage Systems Meet Science

Promoting Cost Effectiveness

Where Storage Systems Meet Science

Promoting Efficiency

Where Storage Systems Meet Science

Promoting High Quality

Where Storage Systems Meet Science

Promoting Sustainability

Where Storage Systems Meet Science

Beneficiaries

The Storage Rack Association (DEPORAFDER), in order to be able to reach its goals, identified within the framework of the stated Vision and Mission, five different but interrelated sector groups.

Committees

DEPORAFDER, üyelerine, alanları ile ilgili her konuda destek vermek üzere, 19 farklı özel komite oluşturmuştur.

Test Laboratory

DEPORAFDER olarak depo raf sistemleri yapısal tasarımına esas teşkil eden testlerin gerçekleştirilmesi ile ilgili üyelerimize destek verebilmekteyiz.

News and Events

EN – Termoteknik İç Denetim Eğitim Programı

DEPORAFDER ülkemizin önde gelen radyatör üreticilerinden Termoteknik Firmasının Çorlu tesislerinde kullanılan endüstriyel depo ve raf sistemleri ile ilgili iç denetim eğitim programı düzenledi. Bu kapsamda mevcut depo raf sistemlerinin güvenli kullanımı,...

EN – Avrupa Raf Federasyonu (ERF) 2018 yıllık faaliyet takvimi:

Avrupa Raf Federasyonu (ERF) 2018 yıllık faaliyet takvimi: “EN15512 gözden geçirme toplantısı” 6-7 Şubat 2018 Madrid, İspanya “Yönetim Kurulu Toplantısı” 19 Şubat 2018, Brüksel, Belçika "Drive-in sistemleri tasarımı toplantısı” 22-23 Şubat 2018, Milano,...

Members

Depo Raf Derneği sizlerin ilgi ve katılımı ile gün geçtikçe büyüyor. Üyeliğiniz kuruluşunuza Depo Raf sektörü ile ilgili paydaşlar ile aynı çatı altında buluşarak sektörü ilgilendiren en güncel konuları yakından takip etme ve katkıda bulunma imkanı verecektir. Derneğimizin temel faydalanıcıları olarak belirlediğimiz depo raf sistemleri Kullanıcısı, Üreticisi, Montajcısı, Geri Dönüşümcüsü, Yeniden Satıcısı ve hatta bu sektörde faaliyetlerine girişimci olarak yeni başlayacak olan firmalar da dahil tüm kuruluşlar dernek üyeliği sayesinde gerek kendi kuruluşları gerekse sektör açısından kalite ve verimliliğin artmasına katkı sağlamış olacaktır. Bu açıdan derneğimize üyeliğiniz için sizlere teşekkür ediyor desteğinizin sürekli olmasını temenni ediyoruz.

Contact Us

You can reach us at the address, telephone number, and email below.

Atakent Mahallesi 221 Sokak Rota Ofice Sitesi A Blok No: 3/A Kat:9 D: 54 Küçükçekmece / İSTANBUL

+90 212 470 60 15

info@deporafder.org

15 + 7 =